נעים להכיר, חן ירקוני.

בשנים האחרונות התמסרתי לחלוטין לעולם ההשקעות וההשכלה הכלכלית בעקבות קול פנימי חזק שלא הפסיק לומר לי שיש דרך אחרת.

בזכות אותו קול הקמתי את BRYTE INVESTMENTS.

הקול שאמר לי כי זה לא הגיוני שהגענו לחיים האלו כדי להיאבק כלכלית מדי יום וכי חייבת להיות מציאות אחרת, מציאות בה הכסף זורם לחיינו ולא בורח מהם החוצה, מציאות שבה הכנסה פסיבית היא הכרח וכל אחד ואחת יכולים לייצר אותה.

אותו קול גם הנחה אותי לעזוב משרה יציבה ומתגמלת מאוד ולהקים עסק עצמאי שהעיקרון המנחה בו הוא הפצת המסר לכמה שיותר אנשים כי יש דרך כלכלית אחרת !

אפשר להגיע לחופש כלכלי כשמבינים את החוקים, ואני כאן כדי ללמד את החוקים המאוד פשוטים של עולם ההשקעות בדרך הכי פשוטה שאפשר.

אגב, בזכות אותם חוקים רכשתי וליוויתי עשרות עסקאות נדל"ן להשקעה באתונה, יוון.

העסק גדל ואליו הוספתי את רועי ואוהד, אשר יחד עם הניסיון שלהם ברכישת נדל"ן ביוון עוזרים לי בהפצת הבשורה למשקיעים נוספים שמייצרים לעצמם נכסים והכנסה פסיבית.

אני, יחד עם הצוות הישראלי והצוות היווני נמצאים כאן עם כל הכלים שברשותנו ומתוך רצון אמיתי להעניק השכלה כלכלית לכל המבקש בעיקר כדי ליצור שינוי אמיתי.

באהבה ענקית,

חן.

סמנכ"ל קשרי לקוחות

סמנכ"ל שיווק

Christina V

head broker

Marriana M

broker

George M 

accoountant

Lina A

property manager

Christos D

broker

Eleftheria G

lawyer

Dimitra P

lawyer

Nikos P

contractor

Oro R

broker

logo1-removebg-preview.png

© כל הזכויות שמורות ל- bryte investments, אין לעשות שימוש באתר, במידע שבו, בשירותים ובתכנים, אלא לצרכיו האישיים של המשתמש. אין לפרסם, להציג, להעתיק, לשכפל וכיו"ב את המידע, השירותים והתכנים באתר בשום צורה או אופן, לרבות באתרי אינטרנט, דפוס, רדיו, טלוויזיה, ו/או בכל מדיה אחרת ללא ציון המקור ואישור בכתב ומראש מ-bryte investments.

אבולעפיה 16 קומה 2 תל אביב

טלפון :  052-3786199
דוא"ל : office@bryte-inv.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle