top of page
logo2.png

PATISIA ATHENS

55,000€ - 100,000€

כל מה שמחכה לכם בהשקעה איתנו:

 

בית בוטיקי להשקעות נדל"ן באתונה: בית ייחודי להשקעות נדל"ן בבירת יוון, אשר שם דגש על השקעות איכותיות. אנו מעודדים את המשקיעים שלנו לצאת מאזור הנוחות ומלווים אותם בדרך לעסקאות התואמות את אורח חייהם ועל הדרך גם מגשימים להם חלומות!

 

משפחתיות היא שם המשחק: אנו בוחרים בקפידה את אנשי המקצוע שאנו עובדים איתם, באתונה כמו בישראל. מעורכות הדין שלנו דרך השותף המקומי, הנוטריון ומנהלות הנכסים, אנו עובדים עם אנשים מקצועיים, איכותיים וחמים שהם לגמרי המשפחה שלנו ביוון.

 

ליווי יד ביד: אנחנו מודעים לכך ששוק הנדל"ן באתונה מתפתח מאוד, מה שעלול להביא לעיתים לבלבול והצפה של מידע. במשפחת ברייט אנו יודעים שאין תחליף לליווי אישי וצמוד: אנו נלווה אתכם יד ביד, נסביר לכם בפירוט ובבירור על ההשקעה המתאימה לכם ונסייע לכם בתהליך כבר מהטלפון הראשון. גם לאחר סיום תהליך הרכישה אנו זמינים לכל שאלה שמתעוררת. 

 

שקיפות ובהירות הם האני המאמין שלנו: בנדל"ן, כמו בחיים, יתכנו שינויים, בלתמי"ם, והוצאות בלתי צפויות. אנו ערוכים לכך ודואגים לעדכן אתכם בכל שינוי שנעשה בנכס שלכם (החלפת שוכרים, טיפול בבעיות שצצות במהלך ההשכרה), ופותרים עבורכם כל בעיה שצצה.

אנו מכוונים לריצה ארוכה ולא לספרינט: חשוב לנו לעבור איתכם את הדרך יחד, לעזור לכם ללמוד את שוק הנדל"ן באתונה, לעזור לכם לייצר הכנסה פסיבית וגם להמשיך יחד לעסקאות הבאות. הסיפוק שלנו הוא הרבה יותר מלעזור לכם לייצר כסף מכסף. השליחות שלנו, היא לראות אתכם, מקבלים ביטחון בכל הקשור להשקעות ואת השינוי שאתם עוברים ביחס לכסף שלכם.

let's talk!
_DSC1955.jpeg

הפרוייקט הינו פרוייקט משותף של משפחת BRYTE בשיתוף עם CALON יזמות ובניה. בניין מגורים משופץ במיקום מרכזי ושקט בלב שכונת פטיסיה במרכז אתונה. 

cc45a246-d5e3-4071-b94e-77c1834b5b1b.JPG

אז מה מיוחד בפרויקט ? 

חללים משותפים שמושכים שוכרים צעירים וסטודנטים: בבניין עצמו יבנו חללים משותפים, המיועדים ליצירת חווית מגורים משותפת. חללי העבודה המשותפים הינם דרישה שהולכת וגדלה לאחר משבר הקורונה. חללים אלו את הן התשובה לבדידות אשר חווים עובדים, סטודנטים ונוודים דיגיטליים שמגיעים לאתונה מערים אחרות ביוון. החללים המשותפים כוללים חללי עבודה, חדר כושר, חדר כביסה, מתחמי צי'ל אאוט ועוד.

Roi and hen.jpg

מיקום מבוקש: הבניין הינו בניין בוטיקי הנמצא ברחוב שקט ומרכזי, במרחק של פחות מ- 4 ק"מ מהמרכז ההיסטורי של אתונה וכן נמצא בקרבת המטרו, החשמלית וקווי אוטובוס מרכזיים, המאפשרים לשוכרים נגישות יתר על מנת להגיע למקומות העבודה ולאוניברסיטאות.

32c4166a-f695-4a2c-934a-4ad96b5e825a.JPG
PXL_20230223_113148745.PORTRAIT.jpg

השקעה משתלמת!

בואו נשים לרגע את הקלפים על השולחן: רכישה של נכס ברמת המפתח, בבניין בגימור חדש, בסכומים של 55,000-100,000 אירו הינה השקעה נגישה בהחלט.

PXL_20230223_082727937.jpg

ניהול משפחתי וליווי אישי- לכם כמשקיעים וגם לשוכרי הדירות שלכם, יש ערוץ ישיר ליצירת קשר עם מנהלת הנכסים בפרויקט באופן שוטף. מנהלות הנכסים מהוות אוזן קשבת לאורך כל הדרך, כבר מהטלפון הראשון.

השקעה במסלול משותף יחד עם היזם: כיוון שאנו מאמינים בהשקעה ורואים את היתרונות הרבים שבה, אנו בעצמנו רוכשים דירה בפרויקט.

c5c148ae-e0ff-49b9-99f9-84b6af9ae94e.JPG

השקעה מניבה לטווח ארוך: בסיום תהליך הרכישה, הנכס ירשם על שמכם בטאבו, דבר שיאפשר לכם למכור את הנכס בכל נקודת יציאה שתרצו. עם זאת, ההמלצה שלנו הינה לרכוש, להמתין 3-5 שנים ולהנות מעליית הערך של האזור.

WhatsApp Image 2023-07-08 at 10.29.40 PM.jpeg
FIR_9401_2048px_edited.jpg

 

למה אנחנו ? 

חן ירקוני: יזמית נדל"ן, המייסדת והמנכלי"ת של חברת Bryte Invetments.

 

המפגש הראשון של חן עם עולם הנדל"ן היה על המדרכה של רחוב כצנלסון בגבעתיים לפני כעשור, כשרכשה את הדירה הראשונה שלי להשקעה. זו היתה אהבה ממבט ראשון, אך עם לאהבה הזו נלווה גם לא מעט פחד. לאחר כמה שנים חן מכרה את הדירה בגבעתיים וברווחים קנתה את הנכסים הראשונים שלה להשקעה באתונה. מאז, חן נמצאת על קו ישראל- אתונה, כאשר בשנים האחרונות מתגוררת באתונה.

"כשהקמתי את Bryte Investments כיוונתי לעסק משפחתי, בו הלקוחות שלנו יהיו חברי משפחה ושותפים לדרך, יחד נעשה קסמים ונגשים חלומות"

רועי אמויאל: מעצב פנים, יזם, משקיע נדל"ן באתונה ומנהל המשרד בישראל

 

לעולם הנדל"ן רועי הגיע לאחר שרכש, לפני למעלה מעשור, קרקע חקלאית בארץ, אשר הובילה למספר עסקאות נוספות אשר סללו את הדרך לעולם הנדל"ן בישראל.

לאחר שהבין את היתרונות הגלומים בעולם הנדל"ן באתונה, חבר רועי לחן והיום הוא מנהל את משרד ברייט בישראל. רועי עומד בקשר צמוד עם המשקיעים, תוסס ובעל אנרגיות מטורפות, הוא בהחלט הרוח החיה מאחורי המשרד בארץ.

למה דווקא שכונת פטיסיה?

 

*שכונת פטיסיה ממוקמת בחלק הצפון - מערבי של אתונה והיא מפוצלת לשתי שכונות: אנו פטיסיה (השכונה העליונה) וקאטו פטיסיה (השכונה התחתונה), השכונה, המיושבת באוכלוסיה ממעמד סוציו אקונומי בינוני- נמוך, היא שכונה בה מחירי הנדל"ן עולים (וממשיכים לעלות) בצורה משמעותית, דבר אשר משפיע באופן ישיר על עליית הערך של הנדל"ן.

 

*שכונת פטיסיה מונגשת בשפע רחב של תחבורה ציבורית ( נסיעה של כ- 3-4 תחנות הקו הירוק ברכבת התחתית מהמרכז ההיסטורי וכן עוברים בה קווי אוטובוס מרכזיים לכל חלקי העיר) המאפשרת גישה נוחה ומהירה לכל חלקי העיר.

*ההדמיות להמחשה בלבד

  • המשבר הכלכלי שחוותה המדינה עקב המשבר הכלכלי העולמי ב 2008, הוביל לירידה בשיעור של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן, דבר שהביא עימו הזדמנויות השקעה מצויינות. נוסף על כך, רף הכניסה הוא נמוך כך שניתן למצוא נכס המתאים כמעט לכל משקיע.

  • ביוון ישנם אחוזי תשואה גבוהים מישראל, וכן ישנה אמנת מס ייחודית בין ישראל ויוון המונעת תשלום כפל מס ומעניקה הטבות למשקיעים, מס רכישה נמוך בשיעור של 3.9%, וכן פטור ממס שבח בעת המכירה.​

אוקי, הבנתם איך ההשקעה עובדת אבל חשוב לכם לשמוע חוות דעת נוספות?

לחצו כאן לראות מה המשקיעים שלנו מספרים על חווית ההשקעה שלהם איתנו:

shutterstock_1599428014-1.jpg

השקעה החל מ50,000 אירו

let's talk!

ההשקעה בפרויקט מתאימה לכם:  

  •  אם אתם מעוניינים בשקט נפשי,  בידיעה שיש מי שנמצא באזור עם יד על הדופק.

  •  אם יש לכם לפחות 55,000 אירו שאתם רוצים שיעבדו עבורכם.

  •  אם זו ההשקעה הראשונה שלכם (וגם אם לא) ואתם לא יודעים היכן להתחיל.

  •  אם אתם מעוניינים ביחס אישי, חם, מקצועי ומקום משפחתי שילווה אתכם מהצעד הראשון ועד להגשמת החלום שלכם, מקומכם איתנו! 

ROM_1668_2048px.jpg

כמו המשקיעים שלנו, גם אנחנו התחלנו מאפס. הנה מה שחן כותבת על ההשקעה הראשונה שלה ומה שהוביל אותה לעשות את הצעד הראשון בעולם הנדל"ן:

 

"שיחה קצרה ואגבית מלפני עשור, 

האירה אותי בצורה כזו שלמחרת השיחה התחלתי לחפש את הנכס הראשון שרכשתי להשקעה בחיי. 

עוד לפני שהפכתי ליזמית נדל״ן  ולפני שהבנתי שזה היעוד שלי בחיים. 

בשיחה ההיא, לקוח הצליח להסביר לי בחמש דקות,  למה אני חייבת לקחת את מעט הכסף שהיה לי ולהשקיע אותו, כי אחרת אין שום סיכוי שאצליח להגשים את החלום (אז החלום היה דירת 4 חדרים בתל אביב) ולצאת לחופש כלכלי. 

אני זוכרת את השיחה הזו כאילו קרתה אתמול ולנצח אזכור את אותו לקוח שבעזרתו החיים שלי השתנו ב 180 מעלות. 

אני גם זוכרת היטב את הפחד לפני ההשקעה הראשונה. 

ואני במיוחד זוכרת את תחושת הניצחון הענקית שהרגשתי כשהתמודדתי עם הפחד ורכשתי נכס. 
 

הפרויקט הזה מיוחד במינו בשבילי, 

כי הוא מאפשר לאנשים, עם תקציב השקעה קטן, 

ממש כפי שלי היה לפני עשור, לעשות צעד ראשון לטובת חופש כלכלי. 

הזכות לייצר מוצר שיכול לעזור לאנשים להתקדם לעתיד כלכלי ומנטלי טוב יותר, היא זכות עצומה בשבילי. 

להעביר הלאה את המסר ולעזור לייצר שינוי אצל כמה שיותר אנשים בעולם!"

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • Whatsapp

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.

logo1-removebg-preview.png
bottom of page